Srebrne kolczyki z żywicy półkola serca, srebro 925 pozłacane

129,00 zł
Brutto

Marka: Timber Dariusz Moskal

Surowiec: Srebro 925 pokryte 24 karatowym złotem, żywica perłowa

Próba: 925

Szerokość: 20mm

Długość: 32 mm

Wymiary serca: 13 x 13 mm 

Dostawa od 1 - 5 dni

Kolczyki mogą różnić się od siebie odcieniami.

Wysyłka również do paczkomatu, w wiadomości proszę napisać numer i adres paczkomatu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kolczyki to od dawna jeden z nieodzownych atrybutów kobiety. Piękne wykonane z żywicy i pozłacane kolczyki w kształcie geometrycznych serc stanowią wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju dodatek do kobiecej kreacji!

Kolczyki to doskonałe połączenie składników. Srebrne, pozłacane elementy nadają kolczykom klasy i elegancji. Z kolei wykonane z perłowej żywicy serca sprawiają, że są one wyjątkowo lekkie i wygodne w użytkowaniu oraz, przede wszystkim, niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju. Wyjątkowa kompozycja srebra, złota i żywicy daje niesamowity efekt w postaci niepowtarzalnego, eleganckiego dodatku z charakterem.

Srebrne kolczyki damskie z żywicy to niezobowiązująca biżuteria, którą można nosić zarówno na co dzień, jak i do stroju wieczorowego. Jej wyjątkowy styl sprawia, że nie można przejść obok niej obojętnie!

Kolczyki wykonane zostały z lekkiej i wyjątkowo trwałej żywicy oraz srebra próby 925, pokrytego 24 karatowym złotem.

Wszystkie powłoki galwaniczne - złocenie, rodowanie itp. są ścieralne. Trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to cienka powłoka nałożonego złota, która podczas codziennego użytkowania będzie się przecierać, czas trwałości powłoki uzależniony jest wyłącznie od sposobu użytkowania biżuterii. Najbardziej narażone na ścieranie są elementu ruchome w gotowej biżuterii np. kółka, zapięcia czy elementy do podwieszania.

Biżuteria srebra niezależnie od tego czy jest noszona czy nie z czasem traci swój pierwotny koloryt i blask.

Szlachetne srebro wchodzące w reakcję ze związkiem siarki zawartym w powietrzu pokrywa się ciemnym, nieestetycznym nalotem. Z tego powodu nawet biżuteria, która nie jest noszona ulega temu procesowi a proces zachodzi tym szybciej, im więcej związków siarki znajduje się w powietrzu.

Zauważając czarny nalot na srebrze w żadnym wypadku nie należy się martwić. Zjawisko to jest całkowicie odwracalne łatwymi i domowymi sposobami ewentualnie specjalnymi szmatkami do czyszczenia srebra można je oczyścić.

Kol05
2