Marka Timber za swój główny cel obrała kompleksowe połączenie praktyczności i estetyki - odkrywanie prawdziwego piękna, ukrytego i zachowanego w drewnie. 

Paski marki Timber to eleganckie paski męskie jedyne w swoim rodzaju. Dzieje się tak dzięki jednoczesnej prostocie wykonania i niezwykłej dbałości o jego najdrobniejsze szczegóły, a także dzięki prawdziwej pasji tworzenia i docenianiu potencjału piękna drzemiącego w drewnie. 

Każdy stworzony przez nas pasek to osobne dzieło sztuki. Harmonijna kompozycja wysokiej jakości licowej skóry i litego drewna, jedyny w swoim rodzaju kolor i ułożenie słoi, wszystko to zwieńczone piękną, elegancką klamrą. 

Skórzane paski męskie Timber stanowią doskonałe dopełnienie każdego stroju, nadając mu szyku i elegancji!

Czym jest marka Timber?

To producent jedynych w swoim rodzaju pasków męskich, wykonanych z pasji do piękna!

Tworzone przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów z olbrzymią dbałością o najdrobniejszy detal.  Starannie wyselekcjonowane komponenty, wyjątkowa staranność i prawdziwe docenienie surowego piękna ukrytego w drewnie - to nasz przepis niepowtarzalne i eleganckie paski męskie!

Wszystkie nasze paski skórzane to eleganckie dodatki najwyższej jakości. Produkty wykonywane są ręcznie, a wszelkie przetarcia, widoczne sęki, czy nierówności są efektem zamierzonym, mającym na celu podkreślenie wyjątkowości i niepowtarzalności każdego z pasków. Rzeczywisty kolor produktów może nieco różnić się od tego widocznego na zdjęciu.