Pasek męski skórzany DM09

149,99 zł
Brutto

drewno – azobe
100% skóra licowa
kolor skóry – ciemny brąz
szer. 285mm

Klamry różnią się od siebie odcieniami i wzorem usłojenia.

Dostawa od 1 - 5 dni

Wysyłka również do paczkomatu, w wiadomości proszę napisać numer i adres paczkomatu.

Tabela rozmiarów

Rozmiar
Ilość

Elegancki pasek męski do jeansów i do eleganckich spodni, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Tym między innymi charakteryzuje się pasek Timber DM09. 

Co jeszcze go wyróżnia? Nie tylko jakość, ale i wygląd komponentów, z jakich został wykonany. Jest to bowiem lite, tropikalne drewno Azobe, o wyjątkowo ciekawej, brązowo-czerwonej barwie, a także 100% lita skóra w kolorze ciemnego brązu. Połączenie tych dwóch wyjątkowych elementów daje niesamowity efekt w postaci jedynego w swoim rodzaju, stylowego paska męskiego!

Męski pasek skórzany DM09 sprawdza się w każdej sytuacji. Świetnie dopasuje się do codziennego stroju, jak i w ciekawy sposób zwieńczy bardziej elegancką garderobę. Ponadto on wyjątkowo trwały i niezawodny. 

Wszystkie paski męski Timber wykonane są z wysokiej klasy, naturalnych materiałów, a każdy z nich - za sprawą swojego własnego, oryginalnego ułożenia słojów na klamrze - jest na swój sposób niepowtarzalny.

Każdy pasek wykonany jest z niezwykłą dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, a naturalne produkty, z których powstaje są gwarancją jego niepowtarzalności.

Pasek wykonany jest z jednego kawałka skóry: KRUPONU najgrubszej i najbardziej wytrzymałej części skóry.

PASEK DM09
5